ויזואליזציה – אסטרטגיה של הצלחה

צפה מדריכי וידאו על מסחר מקצועי קבוצה של מנהיגים בספורט ultrauspeshnyh להשתמש בכוחה של ראיה כדי להשיג את הרמה הגבוהה ביותר עבור עצמך. רחוק 'הוקוס פוקוס', אמנות ויזואליזציה היא הופכת במהירות שיטה מוכרת של הצלחה. התומכים הנלהבים ביותר של הדמיה – הספורטאים, אבל ישנם מנתחים, בדרנים, ואפילו אנשי עסקים שנמצאים נפש, איך הם פועלים להגיב למצבים לוואי שונות שעלולות להתרחש במהלך פגישה חשובה. איך להדמיה יכול לעזור לסוחרים? הנה דוגמה אמיתית של סוחר מוצלח הוא משתמש בו. "בכניסה לבניין שבו המשרד שלי ממוקם, יש מזרקה.

בוקר אחד הגעתי מוקדם מדי, כך התיישב על ספסל ובהיתי המזרקה. דמיינתי את עצמי ליד שולחן הכתיבה שלי. ראיתי את עצמי, בשקט ביצוע כל עסקה, על פי שלה היטב הניח התוכנית. כאשר מופעלות על עצירת הפסד שלי, יצאתי העסקה ללא רגש. כאשר השגת המטרה של רווח, אני במהירות העריכו את המצב והחליט להמשיך את העסקה או לעזוב. ביליתי בחלום רק כמה דקות עד מהרה עלה מהספסל והלך למשרדו.

'ביום ההוא והיו דברים נפלאים ", הוא המשיך בחיוך. "עשיתי כמה את העסקאות הטובות ביותר של הקריירה שלו. למעשה, היום רק דמיינתי איך זה. עכשיו כל בוקר אני יושבת מול מזרקה ולדמיין את עצמי מבצע את העסקה קל כמו שאני יכול. בסוף היום אני עוזבת את המשרד עם חיסכון באנרגיה ועל תוצאות מוחשיות. " נסו לנצל את זה פשוט, אבל הדרך היעילה להתחיל את היום המסחר שלך. עבור אל מקום שקט, שבו אתה לא מוסחת במשך כמה דקות. שב בשקט ולדמיין את עצמך לעבוד ביעילות לאורך כל היום. להלן דוגמה של סוחר, ראה עם את עצמך בשלווה ובבטחה לבצע עסקאות במסגרת התוכנית. להדמיה ככל שאתה בפועל, יכולת טובה יותר כדי לשמור על גישה רגועה וממוקדת למסחר.